„Zaklinaczki wagi” – 6 tygodniowy program odchudzający

zaklinaczki wagi

Nie lubisz diet. Nikt nie lubi.
Chcesz schudnąć. Każdy chce.
Nie masz czasu. Nikt nie ma.

Odchudzanie kojarzy ci się z głodem, wyrzeczeniami, zachciankami, ciągłą walką ze swoją głową, która nie akceptuje zmian w jadłospisie. Jednym słowem męczarnia. Nie chcesz tego dyskomfortu. Ale co jakiś czas udaje się rozsądkowi dojść do głosu i podejmujesz decyzję. Od jutra sie odchudzam!

Jak? Sama przyznaj – chyba wszystkiego juz próbowałaś. Przebieg wydarzeń? Zwykle taki sam. Na początku fajnie, dużo motywacji, chęć do działania, waga spada, głód nawet nie doskwiera tak bardzo. Po pewnym czasie, kiedy organizm zużył pierwsze zapasy, zaczyna upominać się o swoje. Zbyt duży ujemny bilans kaloryczny. Robi się ciężko, ale jakoś dajesz radę póki waga idzie w dół.

Ciało jednak zaczyna się bronić, metabolizm spowalnia, a waga staje w miejscu. W końcu głód i frustracja wygrywają. Rzucasz się na lodówkę i ten etap swojego życia uważasz za zamknięty. Do następnego razu, kiedy znowu postanowisz się opamiętać.

Znasz ten scenariusz? Każdy go zna.
Nie wiesz gdzie popełniasz błąd? Dowiesz się, a powyższy scenariusz pozostanie tylko wspomnieniem 🙂

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w moim najnowszym projekcie.

Obserwując kobiety, które ze mną ćwiczą, koleżanki, znajome czy krewne, widzę jak ciężko jest im zadbać o swoją sylwetkę. Z czego to wynika?

 • z braku świadomości i  wiedzy – jak jeść, jak ćwiczyć
 • z nadmiaru sprzecznych informacji płynących z mediów
 • z braku motywacji

A przede wszystkim z braku na to wszystko czasu.

Opiekując się kobietami od strony dietetycznej i trenerskiej, zarówno indywidualnie jak i grupowo cały czas staram się zrozumieć, dlaczego tak trudno jest zrzucać kilogramy. Wiem, że największym problemem jest zabiegany tryb życia i niechęć do diet i często również wysiłku fizycznego. Brak szybkich efektów starań dodatkowo zabija motywację.

Postanowiłam wyjść naprzeciw tym problemom i stworzyć program, w którym przekonasz się, że droga do wymarzonej sylwetki i świetnego samopoczucia jest naprawdę łatwa w realizacji i dająca mnóstwo satysfakcji. Szczególnie kiedy masz kogoś, kto poprowadzi Cię za rękę przez kolejne etapy.

 • Nie musisz zmieniać wszystkiego.
 • Nie musisz przeorganizowywać swojego życia.
 • Nie musisz głodować i ćwiczyć do upadłego.

Ale musisz ZACZĄĆ.

Nie wiesz czy dasz radę? Z moim wsparciem nie będziesz miała innego wyjścia.
Wahasz się? Pamiętaj, że wątpliwości zabijają więcej marzeń niż jakakolwiek porażka.

 

Czy „Zaklinaczki wagi” są tylko dla kobiet?

W swojej pracy opiekuję się głównie kobietami, chociaż zdarzają się również męskie wyjątki. Stąd też „kobieca” nazwa programu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby i mężczyźni mogli wziąć udział w programie.  Serdecznie zapraszam!

reklama na AL.jpg

Szczegóły programu „Zaklinaczki wagi”

Kluczowym założeniem programu jest praca nad nawykami, które będą wdrażane i utrwalane tak, aby zostały już z Tobą na zawsze.

 • Nauczysz się odżywiać nie wg konkretnego jadłospisu, ale wg potrzeb swojego ciała i słuchając swojej intuicji.
 • Poznasz sposoby, triki i sztuczki, które bez zbędnego wysiłku poprowadzą Cię w stronę tej wymarzonej sylwetki i doskonałego samopoczucia.
 • Dowiesz się więcej na temat najlepszych metod treningowych wspomagających utratę tkanki tłuszczowej.
 • Będziesz mieć możliwość indywidualnych konsultacji dietetycznych i treningów personalnych.
 • Otrzymasz spersonalizowany plan żywieniowy i program treningowy.

A wszystko to zrobisz w tzw. „międzyczasie” bez potrzeby wprowadzania wielkich zmian w swoim życiu.

Czy ten program jest dla Ciebie?

 • Tak, jeśli jesteś osobą, która chce za pomącą małych zmian dokonać rewolucji w swoim wyglądzie, zdrowiu i samopoczuciu w mądry i odpowiedni sposób pod okiem specjalisty.
 • Tak, jeśli chcesz raz na zawsze zmienić swoje złe nawyki i zastąpić je takimi, które będą Ci służyć.
 • Tak, jeśli potrzebujesz kogoś, kto Cię przeprowadzi przez cały proces – nauczy, zmotywuje, przypilnuje i odpowie na wszystkie pytania.
 • Tak, jeśli chcesz, aby żywność i trening zaczęły przynosić wyczekiwane rezultaty

Na czym będzie polegał program?

Przez 6 tygodni uzyskasz wiedzę, która będzie początkiem dla nowej jakości życia.

pakiet BASIC

 • Każdego dnia o godzinie 20:00 będziesz otrzymywać jedną wiadomość mailową. Wiadomość otrzymasz w przyjaznej graficznie formie oraz w wersji do wydruku. Spodziewaj się również wiadomości w postaci plików mp3.
 • Ta sama treść, którą otrzymasz na maila, będzie pojawiać się również na Facebooku, w specjalnej, zamkniętej grupie uczestników. Grupa ta będzie służyła nam również do komunikacji między sobą. Twoje pytania, wątpliwości, sugestie, nie pozostaną bez odzewu. To tutaj będziemy się wspierać i motywować do działania.
 • Wiadomość będzie zawierała informacje, instrukcje oraz ZADANIA do wykonania następnego dnia. Nie martw się, ich realizacja nie powinna zaburzać Twojego planu dnia.
 • Zadania będą dotyczyły trzech aspektów – diety, treningu oraz trybu życia. Ich kolejność została starannie opracowana tak, aby stopniowo przestawiać Twój organizm na spalanie tkanki tłuszczowej. Ich realizacja nie jest czasochłonna a jednak bardzo skuteczna.
 • Zadania będziesz otrzymywać w dni powszednie, natomiast weekendy będą czasem na utrwalanie wdrażanych nawyków oraz rekreację lub trening. Wiadomość, którą otrzymasz na sobotę i niedzielę, będzie zawierała informacje do poczytania, posłuchania lub pooglądania oraz zadania „specjalne” tylko dla chętnych.

Powyższe założenia dotyczą podstawowej wersji programu (pakiet BASIC) realizowanej w całości online.

Poniżej możesz się zapoznać z możliwością poszerzenia pakietu BASIC o indywidualne konsultacje dietetyczne i treningi personalne.

pakiet STANDARD

Chcesz być aktywna fizycznie? Świetnie! Wiadomo, że dieta to podstawa z nadprogramowymi kilogramami, ale ruch i odpowiednio dobrany trening pozwolą znacznie przyspieszyć ten proces i sprawią, że Twoje ciało będzie wyrzeźbione i jędrne.

Każdy z nas jest inny i ma inne możliwości i cele, dlatego tak ważne jest umiejętne dobranie ćwiczeń i ułożenie spójnego planu treningowego. Decydując się na pakiet STANDARD, oprócz podstawowego programu online, odbędziesz ze mną trening personalny, podczas którego poznam Twoje potrzeby i możliwości. Na tej podstawie przygotuję dla Ciebie zindywidualizowany program treningowy, który wspólnie przystosujemy do Twoich preferencji i trybu życia. Ćwicząc wg spersonalizowanego programu treningowego masz pewność, że trening jest zaprojektowany specjalnie dla Ciebie i będzie przynosił efekty.

pakiet EXTRA

Chcąc jeszcze efektywniej wykorzystać 6 tygodni programu “Zaklinaczki Wagi”, zdecyduj się na pakiet, który oprócz treningu personalnego, zawiera również indywidualną konsultację dietetyczną. Podczas konsultacji będziemy mieć możliwość porozmawiania o Twoim odżywianiu i potrzebach z nim związanych. W efekcie przygotuję dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy. Łącząc ze sobą program online, plan treningowy i plan żywieniowy osiągniesz swój cel dużo szybciej.

pakiet VIP

Masz już za sobą wiele prób odchudzania i chcesz teraz jak najszybciej osiągnąć swój cel? Pakiet VIP to ciągła, indywidualna opieka dietetyczna i trenerska. W ciągu 6 tygodni, oprócz aktywnego udziału w podstawowym programie online, uzyskasz zarówno profesjonalne wsparcie dietetyczne dopasowane do Twoich potrzeb, jak i regularne treningi personalne. Systematyczne spotkania sam na sam z trenerem maksymalizują szanse na sukces w drodze do wymarzonego celu. W tym pakiecie oferuje Ci także możliwość kontaktów telefonicznych ze mną – wiem jak ważna jest motywacja, dlatego zawsze możesz na mnie liczyć.

Szczegóły organizacyjne

Start programu – 18 września 2017 (poniedziałek)

Pierwsze informacje będziesz otrzymywać już na kilka dni przed programem, ale działać zaczniesz w dniu startu programu.

Czas trwania

6 tygodni, czyli od 18 września do 29 października 2017

Miejsce

Niezależnie od tego, w którym zakątku świata mieszkasz, masz możliwość wzięcia udziału w programie, ponieważ będzie się on odbywał ONLINE (pakiet BASIC).

W przypadku wyboru pakietu z treningami personalnymi i konsultacjami dietetycznymi, miejsca ich odbywania w Krakowie ustalane będą indywidualnie z uczestnikami.

Pakiety i zapisy

cennik pakietów

* W pakietach STANDARD, EXTRA i VIP, ze względu na konieczność zindywidualizowanego podejścia do uczestników, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność dokonania płatności.

* Miejsce konsultacji dietetycznych oraz treningów personalnych (w Krakowie) – do ustalenia z uczestnikiem.

Zapisy

Aby zgłosić swój udział w programie należy wypełnić poniższy formularz i dopełnić wskazanych w nim formalności.

Otwórz ten formularz w osobnym oknie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s